POZIOM ADVANCED
Jesteś w dziale poświęconym bardzo ważnym podstawom nauki języka angielskiegoWybierz interesujące Cię zagadnienie ze spisu poniżej. W każdym temacie znajdziesz wykład podobny do tego, o który czasem prosicie na zajęciach, by szybko coś wyjaśnić, przypomnieć lub ułożyć Waszą wiedzę. Po wykładzie jest seria ćwiczeń, na których możesz sprawdzić działanie przedstawionych zasad i oswoić się z konstrukcjami lub nazwami czasów itp.

Pamiętaj, aby w formularzach testowych zawsze dołączać dane kontaktowe w odpowiednich polach, żebym mógł odpisać!Wybór zagadnień


O jeden czas za daleko - czyli wszystkie podstawowe czasy NARESZCIE w jednym miejscu!

Inwersja

Wstrząśnięty i zmieszany - co to może być? Mixed Conditional!

Make & force

Indefinite articles "a", "an"

Definite article "the"Pamiętaj: Gramatyka może tylko pomóc w zrozumieniu zachowań języka. Jednak wkucie jej na pamięć nie spowoduje, że będziesz kimś więcej niż "chodzącym podręcznikiem".

Język jest tworem żywym, bo używają go miliardy żywych ludzi każdego dnia. Obserwuj jego zachowanie i obserwuj innych, którzy używają całych fraz w różnych sytuacjach, nie zastanawiając się przecież nad każdą najdrobniejszą zasadą.

Rozwiń pamięć słuchową i nie przejmuj się pomyłkami! Nie jesteś ekspertem - masz prawo się mylić! Reszta przyjdzie sama - zwykle szybciej niż myślisz! ;)

Zaufaj doświadczonym lektorom! Wiemy, co mówimy!

Good luck!
Strona główna
                           Basic                            Intermediate                            Advanced                            Kontakt